15045.
396. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Dr. Illyefalvi Lajos (szerk.): Budapest székesfőváros statisztikai zsebkönyve. Aranyozott szélű lapokkal. Bp., Budapest Székesfőváros Statisztikai Hivatala, 1941. Enyhén kopott bőrkötésben.