15080.
396. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Die Autostrasse Mailand - Oberitalienische Seen. Milano-Roma, 1925, Kunst- und Verlagsanstalt Bestetti E Tumminelli, 43+3 p. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Német nyelven. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötésben, magyar nyelvű bejegyzésekkel és számos aláhúzással.