15012.
396. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
4 400 HUF
1910 A Magyar Szent Korona Országainak bűnügyi statisztikája az 1904-1908. évekről. Magyar Statisztikai Közlemények. 30. köt. Szerk. és kiadja: A M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1910, Athenaeum, VIII+84+235+5 p.+2 (két lapon 4 térkép) t. Kiadói kopott, foltos egészvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel.