cca 1930-1940 Rorschach teszt táblák, 10 db. Bern, Hans Huber, 17x24... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/396/kategorien~Bucher/Bucher-Naturwissenschaft-Medizin~1000011/cca-1930-1940-Rorschach-teszt-tablak-10-db-Bern-Hans-Huber-17x24-cm-Serult-kopott-felvas~II2411592
2411592
17675
396
Books: Natural sciences, Medicine
Beschreibung: cca 1930-1940 Rorschach teszt táblák, 10 db. Bern, Hans Huber, 17x24 cm Sérült, kopott félvászon mappában, foltos táblákkal.
: karap_norbert