17649.
396. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
3 000 HUF
Kausz János: Az emberfajok élete és jövője. Faj- és társadalombiológiai tanulmány. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 1928, Szerzői. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, hiányos címlappal, töredékes dedikációval.