Czillei Géza: Láthatatlan front. A repülő ember 5. köt. Bp., 1942, Magyar Repülő-Stádium 211 p. Kiadói félvászonkötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé laza kötéssel.