Charles de Gaulle: Háborús emlékiratok (1940-1946) . Bp., 1973, Gondol... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/396/kategorien~Bucher/Bucher-Militaria~1000005/Charles-de-Gaulle-Haborus-emlekiratok-1940-1946-Bp-1973-Gondolat-Kiadoi-egeszvaszon-k~II2365843
2365843
16589
396
Books: Military
Rufpreis:
800 HUF 2,16 EUR , 2,35 USD
Beschreibung: Charles de Gaulle: Háborús emlékiratok (1940-1946) . Bp., 1973, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas állapotban. Kiadói szakadt papír védőborítóban.
: nagy_andras