Ortutay Gyula-Katona Imre: Magyar parasztmesék. Bp., 1956, Szépirodalm... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/396/kategorien~Bucher/Bucher-Marchen~1000020/Ortutay-Gyula-Katona-Imre-Magyar-parasztmesek-Bp-1956-Szepirodalmi-Gyory-Miklos-rajzaival~II2410996
2410996
17881
396
Books: Tales
Beschreibung: Ortutay Gyula-Katona Imre: Magyar parasztmesék. Bp., 1956, Szépirodalmi. Győry Miklós rajzaival. Kiadói kissé kopott félvászon-kötésben.
: pelikán_kristóf