Magyar Törvénytár 1000-1526. évi törvénycikkek. Az 1000-1301 közt alkotott törvényeket fordította és jegyzetekkel ellátta Nagy Gyula. Az 1301-1526 közt alkotott törvényeket fordították és jegyzetekkel ellátták Dr. Kolosvári Sándor és Dr. Óvári Kelemen. Az 1000-1526. évi törvényeket magyarázatokkal és utalásokkal kiséri Dr. Márkus Dezső. Corpus Juris Hungarici. Magyar Törvénytár. 1000-1895. Milleniumi Emlékkiadás. Bp., 1899, Franklin. Aranyozott gerincű félbőr-kötés, kissé kopott borítóval.