https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Jagd

Zahl der Lose: 17

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Tordai Gábor: Vadászati bibliográfia. Lezárva: 2000. december 31. Bp., 2003, Tordai Antikvárium. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17631.

Tordai Gábor: Vadászati bibliográfia. Lezárva: 2000. december 31. Bp., 2003, Tordai Antikvárium. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
1
1871 Erdészeti Lapok. Az Országos Erdészeti-Egyesület Közlönyve. X. évf. I. füzet. 1871. január. Szerk. és kiadja: Wagner Károly, Főmunkatár: Divald Adolf. Selmecz (Selmecbánya), 1871, Mihalik István, 60 p. + 2 (kihajtható nagyméretű tábrák, 80x59 cm) t. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, szétvált kötéssel.
17632.

1871 Erdészeti Lapok. Az Országos Erdészeti-Egyesület Közlönyve. X. évf. I. füzet. 1871. január. Szerk. és kiadja: Wagner Károly, Főmunkatár: Divald Adolf. Selmecz (Selmecbánya), 1871, Mihalik István, 60 p. + 2 (kihajtható nagyméretű tábrák, 80x59 cm) t. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, szétvált kötéssel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
2
Tersánszky J. Jenő: A vezérbika emlékiratai. Bp.,1938,Cserépfalvi, (Bp., Pápai Ernő-ny.), 246 p. A borító Mihályfi Ernőné Fischer Ilona Filo (1910-1986) munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé szakadozott borítóval, az egyik sarkán gyűrődéssel.
17633.

Tersánszky J. Jenő: A vezérbika emlékiratai. Bp.,1938,Cserépfalvi, (Bp., Pápai Ernő-ny.), 246 p. A borító Mihályfi Ernőné Fischer Ilona 'Filo' (1910-1986) munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé szakadozott borítóval, az egyik sarkán gyűrődéssel.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Zahl der Gebote:
2
1971 Vadászati világkiállítás katalógus. Szerk.: Szőke Mátyás. Bp., 1971, MÉM. Kiadói kissé kopott papírkötés.
17634.

1971 Vadászati világkiállítás katalógus. Szerk.: Szőke Mátyás. Bp., 1971, MÉM. Kiadói kissé kopott papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Zahl der Gebote:
2
Rudolf Luskac: Végtelen vadászmezőkön. Fordította Hubik István. Bp., 1957, Bibliotheca. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval
17635.

Rudolf Luskac: Végtelen vadászmezőkön. Fordította Hubik István. Bp., 1957, Bibliotheca. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Zahl der Gebote:
0
Vadásznapló anno... Vál., és szerk.: Dr. Székely István. Bp.,1994, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Benne Nádler Herbert, Thurn-Rumbach István, Nemeskéri-Kiss Sándor, Széchényi Zsigmond, Gyöngyöshalászi Takách Gyula, Kittenberger Kálmán, Huszár László, Apponyi Henrik és Maderspach Viktor írásaival.
17636.

Vadásznapló anno... Vál., és szerk.: Dr. Székely István. Bp.,1994, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Benne Nádler Herbert, Thurn-Rumbach István, Nemeskéri-Kiss Sándor, Széchényi Zsigmond, Gyöngyöshalászi Takách Gyula, Kittenberger Kálmán, Huszár László, Apponyi Henrik és Maderspach Viktor írásaival.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Bársony István 2 db könyve: Erdőn, mezőn. Vadásztörténetek. Bp, 1962, Móra Ferenc Könyvkiadó. Csergezán Pál rajzaival illusztrálva. Kissé kopott és foltos félvászon kötésben, volt könyvári példány. + Délibáb. Elbeszélések. Bp, 1928, a Singer és Wolfner Irodalmi Intézet R.- T. kiadása. Foltos egészvászon kötésben, helyenként foltos lapokkal.
17637.

Bársony István 2 db könyve: Erdőn, mezőn. Vadásztörténetek. Bp, 1962, Móra Ferenc Könyvkiadó. Csergezán Pál rajzaival illusztrálva. Kissé kopott és foltos félvászon kötésben, volt könyvári példány. + Délibáb. Elbeszélések. Bp, 1928, a Singer és Wolfner Irodalmi Intézet R.- T. kiadása. Foltos egészvászon kötésben, helyenként foltos lapokkal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Zahl der Gebote:
1
Tomai Éva, Zoltán János: A Kaukázustól Skóciáig vadásztunk, horgásztunk. Bp., 1987, Mezőgazdasági Kiadó, Kiadói kartonált papírkötés.
17638.

Tomai Éva, Zoltán János: A Kaukázustól Skóciáig vadásztunk, horgásztunk. Bp., 1987, Mezőgazdasági Kiadó, Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
Magyar Ferenc: Vadászat Kudu-földön. Afrikai vadásznapok. Bp., 1989, Béta. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
17639.

Magyar Ferenc: Vadászat Kudu-földön. Afrikai vadásznapok. Bp., 1989, Béta. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Szűtsy Lóránt: Boldog vadászévek. Bratislava (Pozsony), 1980, Madách. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban
17640.

Szűtsy Lóránt: Boldog vadászévek. Bratislava (Pozsony), 1980, Madách. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Zahl der Gebote:
0
Molnár Gábor: Ahol az ösvény véget ér. Észak-Brazília őserdeiben. Bp., 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés, szakadozott papírborítóval, jó állapotban.
17641.

Molnár Gábor: Ahol az ösvény véget ér. Észak-Brazília őserdeiben. Bp., 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés, szakadozott papírborítóval, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Jaroslav Holecek: Csendes Vadászat. Budapest, 1973, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, kissé szakadt kiadói papírborítóban.
17642.

Jaroslav Holecek: Csendes Vadászat. Budapest, 1973, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, kissé szakadt kiadói papírborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse