Nemeskürty István: Önfia vágta sebét. Krónika Dózsa György tetteiről. Ez történt Mohács után. Elfelejtett évtized. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 1975, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány.