Szakácskönyv. Szerk.: Venesz József. Bp., 1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Hatodik kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. 432 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott, kissé sérült borítóval, laza kötéssel.