1910 A M. Kir. Központi Szőlészeti Kísérleti Állomás és Ampelologiai Intézet évkönyve. IV. évf. 1910. Szerk.: csikmádéfalvi Dr. Istvánffi Gyula. Bp., 1911, Pallas, IV+354 p.+ IV (közte 1. kihajtható táblázattal) t. Átkötött kopott félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.