Biró József: Erdély művészete. Reprint kiadás. Bp., 1989, Dovin Művész... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/396/kategorien~Bucher/Bucher-Architektur-Kunst~1000006/Biro-Jozsef-Erdely-muveszete-Reprint-kiadas-Bp-1989-Dovin-Muveszeti-Kft-Fekete-feher~II2406287
2406287
16652
396
Books: Architecture, Art
Beschreibung: Biró József: Erdély művészete. Reprint kiadás. Bp., 1989, Dovin Művészeti Kft. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
: nagy_andras