Benedatta Gallizia di Vergano, Emilio Strada: Műkincshatározó - Az óra. Bp., 1998, Officina '96. 192 p. Számos színes fotóval illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott, sérült borítóval.