16660.
396. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
1 200 HUF
B. Bobrovszky Ida: A XVII. századi mezővárosok iparművészete (Kecskemét, Nagykőrös, Debrecen). Bp., 1980, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.