17896.
396. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Zichy Géza: A Leányvári Boszorkány. Költői beszély. Zichy Mihály tizenhárom rajzával. Bp., 1881., Athenaeum, 1 (díszcímlap) t. 147 l.+12 t. Kiadói, festett, aranyozott egészvászon díszkötésben, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval, laza kötéssel, néhány lapon firkával/rajzzal, pár lap kijár, az 1. t. beleszíneztek és szakadt, megviselt állapotban.