17977.
396. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 800 HUF
Schmidt Sándor: A drágakövek II. kötet. Természettudományi Könyvkiadó-Vállalat XLII. köt. Bp., 1890, Kir. M. Természettudományi Társulat, VII+319+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borÃtóval.