17924.
396. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 400 HUF
Mohácsi Jenő: Lidércke. Madách Imréné Fráter Erzsébet életének és halálának regénye. A szerző által dedikált. Bp.,[1935], Nyugat, 187+5 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a borítón kis kopásnyomokkal, a papír védőborítón kis szakadásokkal.