May Károly: Karácsony. May Károly uti kalandjai. Hegedüs Arthur fordítása. Bp, 1918, Uránia. Félvászon kötésben, kissé kopott borítóval és helyenként foltos lapokkal. Tulajdonosi névbejegyzéssel.