Magyar ipar és kereskedelem. Szerk: Dobsa László, Máriáss Imre. Bp., 1943, Magyar Ipar és Kereskedelem Kiadóhivatala. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kopott félvászon-kötésben.