Kaposi József - Klinda Teofil: Múlt és jelen. Rajzok és elbeszélések.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/396/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000024/Kaposi-Jozsef-Klinda-Teofil-Mult-es-jelen-Rajzok-es-elbeszelesek-Bp-1897-Pesti-Konyvn~II2412575
2412575
17966
396
Beschreibung: Kaposi József - Klinda Teofil: Múlt és jelen. Rajzok és elbeszélések. Bp., 1897, Pesti Könyvnyomda. Gottermayer-féle félvászon kötés, sérülésekkel.
: pelikán_kristóf