Johan Bojer: Hazatérés. Elbeszélések. Ford.: Hetyey József. Gyoma, 1931, Kner Izidor. Kiadói félvászon-kötés, részben festett lapélekkel, a borítón kisebb kopásokkal, helyenként kissé foltos lapokkal.