18062.
396. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
Földes György, Toncz Tibor (szerk.): Mindenki benne van!. Bp., 1960, Kossuth. 2. kiadás. Fekete-fehér illusztrációkkal,. többek közt Hegedűs István, Kaján Tibor, Szűr-Szabó József, Toncz Tibor rajzaival illusztrált. Kiadói félvászon kötés, kopott és foltos borítóval.