Ady Endre: Párizsban és napfényorszában. Sajtó alá rendezte: Földessy Gyula. Ady Endre Összes Művei IV. Bp., 1949, Athenaeum, 355 p. Átkötött kissé kopott félvászon-kötésben, az eredeti elülső papírborítót bekötötték.