Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 316

Hegedűs István: Az egykéz. Bp., 1938, Szerzői, (Stádium-ny.) Második kiadás. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány, egy-két lapon szakadással, jó állapotban.
17955.

Rufpreis:
3 000 HUF
Bródy Sándor: A szerető. A borítón Fedák Sárival. Regényes színjáték négy felvonásban. Bp., 1917, Athenaeum, 135 p. Kiadói illusztrált papírkötés.
17956.

Rufpreis:
1 200 HUF
Wictor Charon: A misztikus út / Az ember két élete. Demarest, 1986, Solaria. Kiadói papírkötés
17957.

Rufpreis:
2 000 HUF
Márai Sándor: Az igazi. Bp., Révai, 1941. Kiadói egészvászon kötésben, sérült gerinccel.
17958.

Rufpreis:
1 200 HUF
Wass Albert: Farkasverem. Bp., SzEFHE, é.n. Kissé kopott kiadói aranyozott egészvászon kötésben.
17959.

Rufpreis:
1 200 HUF
[Szenes Béla]: Autogrammot kérek! Szenes ember tréfái és jelenetei. Major Henrik karrikatúráival. Bp., 1916, Színházi Élet,(Nap-ny.), 111 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, kopott, foltos, javított borítóval, és javított gerinccel.
17960.

[Szenes Béla]: Autogrammot kérek! Szenes ember tréfái és jelenetei. Major Henrik karrikatúráival. Bp., 1916, 'Színházi Élet',(Nap-ny.), 111 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, kopott, foltos, javított borítóval, és javított gerinccel.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vághidi Ferenc: Nostradamus élete és jövendölései a XX. századra. Bp.,1940, Cserépfalvi. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval.
17961.

Rufpreis:
1 200 HUF
Norman Mailer: Marilyn. Ford.: Bart István. Bp., 1986, Corvina. Marilyn Monroe fekete-fehér fotóival. Kiadói papírkötés.
17962.

Rufpreis:
1 000 HUF
17963.

Rufpreis:
1 200 HUF
Móricz Zsigmond: Szerelem. I. köt. Bp., 1913.,Nyugat. A borító Falus Elek munkája. Kiadó illusztrált papírkötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, a könyvtest elvált a borítótól.
17964.

Rufpreis:
1 000 HUF
Radnay Erna: A nagyvilág küszöbén. Bizalmas tanácsok a jó modorról urileányok részére. Első kiadás. Bp., 1905, Budapesti Bazár, 128 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kopott, foltos borítóval, sérült, kissé hiányos gerinccel, egy lapon hosszú megjegyzéssel (126. o.)
17965.

Rufpreis:
1 000 HUF
13
Kaposi József - Klinda Teofil: Múlt és jelen. Rajzok és elbeszélések. Bp., 1897, Pesti Könyvnyomda. Gottermayer-féle félvászon kötés, sérülésekkel.
17966.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF