Zsolnay porcelán madár figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, apró... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/395/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Zsolnay-porcelan-madar-figura-kezzel-festett-jelzett-hibatlan-apro-kopasnyommal-m-17-cm~II2378870
2378870
11179
395
Rufpreis:
6 000 HUF 16,22 EUR , 17,65 USD
Beschreibung: Zsolnay porcelán madár figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, apró kopásnyommal, m: 17 cm
: karap_norbert