Csehszlovák porcelán szószos kiöntő, kézzel festett, jelzett, kis kopá... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/395/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Csehszlovak-porcelan-szoszos-kionto-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasokkal-20-5x8-5x8-cm~II2402926
2402926
11314
395
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Csehszlovák porcelán szószos kiöntő, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, 20,5x8,5x8 cm
: karap_norbert