Bavaria Schumann Arzberg áttört szélű, virágos-madaras mintájú porcelá... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/395/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500006/Bavaria-Schumann-Arzberg-attort-szelu-viragos-madaras-mintaju-porcelan-disztal-matricas~II2379014
2379014
11303
395
Beschreibung: Bavaria Schumann Arzberg áttört szélű, virágos-madaras mintájú porcelán dísztál, matricás, jelzett, kopott, 28x17x5,5 cm
: karap_norbert