Iparművész kerámia harmonikázó legény kutyával, kézzel festett, jelzet... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/395/kategorien~Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500005/Iparmuvesz-keramia-harmonikazo-legeny-kutyaval-kezzel-festett-jelzett-Keramia-iparmuve~II2396459
2396459
11104
395
Art-ceramics
Rufpreis:
1 800 HUF 4,86 EUR , 5,29 USD
Beschreibung: Iparművész kerámia harmonikázó legény kutyával, kézzel festett, jelzett (Kerámia iparművész Ksz.), m: 18,5 cm
: pelikán_kristóf