11324.
395. Gelaufene Fernauktion
Gläser
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
Michael Kuchenreuther német irizáló üveg kínáló, címkével jelzett, apró kopásnyomokkal, talpán karcloásokkal, m: 13 cm, d: 20,5 cm