Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 35

Németország DN Paracelsus ezüstpatinázott Br emlékérem (40mm) T:1-,2
31436.

Németország DN "Paracelsus" ezüstpatinázott Br emlékérem (40mm) T:1-,2

Rufpreis:
800 HUF
Németország DN Die Altweibermühle Tripsdrill / Die Badwanna Sturzfahrt Cu-Ni emlékérem (2x) T:1-,2 Germany ND Die Altweibermühle Tripsdrill / Die Badwanna Sturzfahrt Cu-Ni commemorative medallion (2x) C:AU,XF
31437.

Németország DN "Die Altweibermühle Tripsdrill / Die Badwanna Sturzfahrt" Cu-Ni emlékérem (2x) T:1-,2 Germany ND "Die Altweibermühle Tripsdrill / Die Badwanna Sturzfahrt" Cu-Ni commemorative medallion (2x) C:AU,XF

Rufpreis:
1 200 HUF
Németország DN 3xklf fém emlékérem (34mm) T:1-2 Germany ND 3xdiff metal medallions (34mm) C:UNC-XF
31438.

Rufpreis:
1 000 HUF
Olaszország 1987. FESTA NAZIONALE LUNITA BOLOGNA 1987 jelzett Ag emlékérem, tanúsítvánnyal, eredeti felbontott műanyag tokban. Szign.: Greco (18,10g/0.986/35mm) T:1 (eredetileg PP) Italy 1987. FESTA NAZIONALE LUNITA BOLOGNA 1987 hallmarked Ag commemorative medallion with certificate, in original, opened foil pacakge. Sign.: Greco (18,10g/0.986/35mm) C:UNC (originally PP)
31439.

Rufpreis:
5 000 HUF
Olaszország / Firenze 1898. Girolamo Savonarola és társai kivégzésének 400. évfordulója egyoldalas fém emlékérem, hátlapon akasztó (139mm/297g) T:2 patina Italy / Florance 1898. 400th Anniversary of the Execution of Girolamo Savonarola and others one-sided metal commemorative medallion, on the back with hanger (139mm/297g) C:XF patina
31440.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
Oroszország 1991. Alaszka orosz gyarmatosításának emlékére kiadott fém emlékérmek (4xklf) T:PP ujjlenyomat
31441.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Románia 1993. 75de Ani de la Marea Unire 1918-1993 / Alba Iulia 1918 1 Decembrie 1993 kétoldalas vert Br emlékérem, eredeti dísztokban. Szign.: EBC (59mm) T:1-
31442.

Románia 1993. "75de Ani de la Marea Unire 1918-1993 / Alba Iulia 1918 1 Decembrie 1993" kétoldalas vert Br emlékérem, eredeti dísztokban. Szign.: EBC (59mm) T:1-

Rufpreis:
1 200 HUF
Svájc DN Svájci Filantróp Társadalmi Unió Br emlékplakett gravírozva (160x168mm) T:2 Switzerland ND Société Philanthropique Suisse Union Br plaque with engravement (160x168mm) C:XF
31443.

Svájc DN "Svájci Filantróp Társadalmi Unió" Br emlékplakett gravírozva (160x168mm) T:2 Switzerland ND "Société Philanthropique Suisse Union" Br plaque with engravement (160x168mm) C:XF

Rufpreis:
1 200 HUF
Vatikán 1978. VI. Pál pontifikátusának 16. évére Br emlékérem eredeti tokban. PAVLVS VI PONT MAX ANNO XVI / MANE NOBISCVM DOMINE. Szign.: O. G. (44mm) T:1 Vatican 1978. 16th Year of Pontificate of Paul VI Br commemorative medallion in original case. PAVLVS VI PONT MAX ANNO XVI / MANE NOBISCVM DOMINE. Sign.: O. G. (44mm) C:UNC
31444.

Vatikán 1978. "VI. Pál pontifikátusának 16. évére" Br emlékérem eredeti tokban. "PAVLVS VI PONT MAX ANNO XVI / MANE NOBISCVM DOMINE". Szign.: O. G. (44mm) T:1 Vatican 1978. "16th Year of Pontificate of Paul VI" Br commemorative medallion in original case. "PAVLVS VI PONT MAX ANNO XVI / MANE NOBISCVM DOMINE". Sign.: O. G. (44mm) C:UNC

Rufpreis:
8 000 HUF
Vatikán 1983. II. János Pál pontifikátusának VI. éve Br emlékérem eredeti tokban, tanúsítvánnyal (44mm) T:1 Vatican 1983. VIth Year of Pontificate of John Paul II Br commemorative medallion in original case with certificate (44mm) C:UNC
31445.

Vatikán 1983. "II. János Pál pontifikátusának VI. éve" Br emlékérem eredeti tokban, tanúsítvánnyal (44mm) T:1 Vatican 1983. "VIth Year of Pontificate of John Paul II" Br commemorative medallion in original case with certificate (44mm) C:UNC

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
5db-os külföldi emlékérem-tétel, közte Nagy-Britannia DN Imperial War Museum London kétoldalas, aranyozott Br emlékérem műanyag tokban (~38mm) T:2,2- 5pcs foreign medallion lot, within United Kingdom ND Imperial War Museum London two-sided, gilt Br medallion in a plastic case (~38mm) C:XF,VF
31446.

5db-os külföldi emlékérem-tétel, közte Nagy-Britannia DN "Imperial War Museum London" kétoldalas, aranyozott Br emlékérem műanyag tokban (~38mm) T:2,2- 5pcs foreign medallion lot, within United Kingdom ND "Imperial War Museum London" two-sided, gilt Br medallion in a plastic case (~38mm) C:XF,VF

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF