A "Magyar Népköztársasági Érdemérem" kitüntetés, eredeti dombornyomott... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/395/kategorien~Numismatik/Faleristik-Auszeichnungen-Medaillen-Orden~2000018/A-Magyar-Nepkoztarsasagi-Erdemerem-kituntetes-eredeti-dombornyomott-aranyozott-tokja-ki~II2400911
2400911
31543
395
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatik
Beschreibung: A "Magyar Népköztársasági Érdemérem" kitüntetés, eredeti dombornyomott, aranyozott tokja, kis kopásokkal
: pelikán_kristóf