11487. 395. Gelaufene Fernauktion Skulpturen, Statuetten, Plaketten
3 000 HUF
0 HUF
Táncosnő, fém szobor kö talapzaton, jelzés nélkül, szobor festése kopott, talapzat sérült, m: 22,5 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : karap_norbert