12238.
395. Gelaufene Fernauktion
Rahmen
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Dekoratív régi fa képkeret, aranyozott díszítéssel, benne 19. század eleji fotóval, kis kopásokkal, apróbb sérülésekkel, 23x17,5 cm