cca 1960-1980 össz. 11 db, többségében külföldi térkép (Ausztria, Lengyelország kempingjei, Lengyelország autótérképe, Lipcse, Bécs térkép és kalauz stb.) és néhány prospektus, részben sérült és hiányos
cca 1920-40 Kassa és környéke térkép, magyar és részben német nyelvű helységnevekkel, térkép tetején 755. sz. "Somsály" cserkészcsapat parancsnokság Somsálybánya bélyegzővel, 1:25000, 56×75 cm, lap szélén apró szakadásokkal és foltokkal, hajtás mentén kisebb lyukakkal
1902 Kogutowicz Manó: Teljes földrajzi és történelmi atlasz. 68/ fő és számos melléktérkép. Bp., 1902., Magyar Földrajzi Intézet,6 p.+68 t. Egészvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó borító elvált a kötéstől, sérült, hiányzó gerinccel, egy térkép (60.) hiányzik.