3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Vegyes üveg tétel: 1 db svéd tál dombornyomott mintával, 2 klf felespohár, 1 db zöld üvegpohár aranyozott peremmel, kézzel festett mintával, utóbbi kis kopásokkal, d: 3-14 cm, m: 5-12 cm