Fa díszdoboz figurális intarziával, alja sérült és hiányos, fedele kis... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/395/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500012/Fa-diszdoboz-figuralis-intarziaval-alja-serult-es-hianyos-fedele-kisse-serult-7x28x25-c~II2397738
2397738
11845
395
Flea Market
Beschreibung: Fa díszdoboz figurális intarziával, alja sérült és hiányos, fedele kissé sérült, 7x28x25 cm
: nagy_andras