Art de France aranyozott nyaklánc + fülbevaló szett Svarowski kristáll... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/395/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~500012/Art-de-France-aranyozott-nyaklanc-plus-fulbevalo-szett-Svarowski-kristallyal-certifkattal-erede~II2396226
2396226
12065
395
Flea Market
Rufpreis:
8 000 HUF 21,62 EUR , 23,53 USD
Beschreibung: Art de France aranyozott nyaklánc + fülbevaló szett Svarowski kristállyal , certifkáttal, eredeti, sérült dobozban
: pelikán_kristóf