4 db régi album, XX. század eleje: 3 db képeslap album, 240, 200 és 80 férőhelyes + 1 db fotóalbum keményhátú fotók számára, 46 férőhelyes. Szecessziós díszítéssel, kopásokkal, sérülésekkel