30 000 HUF
81,08 EUR, 88,24 USD
Hollóházi porcelán váza Faragó Miklós (1947- ) által tervezett A négy évszak - Tavasz dekorral. Limitált szériás, kézzel sorszámozott, 1140/1999 sorszámmal. Levonóképes, aranyozott, jelzett, tanúsítvánnyal, minimális kopással. m: 35 cm