Gross Arnold (1929-2015): Reneszánsz. Színes offszet nyomat, papír kar... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/395/kategorien~Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Drucksachen~500031/Gross-Arnold-1929-2015-Reneszansz-Szines-offszet-nyomat-papir-kartonon-jelzett-a-nyomaton-~II2401453
2401453
13587
395
Printed Materials
Beschreibung: Gross Arnold (1929-2015): Reneszánsz. Színes offszet nyomat, papír kartonon, jelzett a nyomaton, 17,5x12 cm, teljes: 20x15 cm
: bk