1943 Országépítés. Nemzet politikai szemle. III. évf. 12. sz. 1943. jún. 15. Horthy Miklós születésének 75. évfordulójára kiadott emlékszám. Bp., 1943, Athenaeum, szakadt, sérült lapokkal. 20 p.