10372.
395. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,43 EUR, 35,29 USD
T. Johnstone jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon, üvegezett fa keretben. 34,5x44 cm