10329.
395. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
Skakandin v. Szkakandin O. L. (?) jelzéssel: Őszi táj. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán címkén cirill betűs felirattal és magyar nyelvű címmel ("Őszi táj"). Fa keretben, 47,5x49,5 cm