Scheiber jelzéssel: Forgatag. Vegyes technika, papír. Sérült, üvegezet... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/395/kategorien~Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-quot-signiertquot-quot-ohne-Signquot-~500002/Scheiber-jelzessel-Forgatag-Vegyes-technika-papir-Serult-uvegezett-fa-keretben-81-5x59-cm~II2398189
2398189
10425
395
22000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Scheiber jelzéssel: Forgatag. Vegyes technika, papír. Sérült, üvegezett fa keretben. 81,5x59 cm
: pelikán_kristóf