10340.
395. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
40 000 HUF
108,11 EUR, 117,65 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Piknik. Olaj, vászon, sérült. Dekoratív, sérült keretben. 60x80 cm.