10479.
395. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Lovak a gémeskútnál. Nyomat, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 12,5x15,5 cm