10331.
395. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,32 EUR, 26,47 USD
Olvashatatlan cirill betűs jelzéssel: Napfelkelte a hegyek között. Olaj, vászon. Fa keretben. 29,5x57,5 cm