10428.
395. Gelaufene Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Olgyay F 932 jelzéssel. Táj. Olaj, karton. Üvegezett, sérült fa keretben. 39,5x50 cm